3094R-270JS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Mety ho sary ny sary. Jereo manokana ny tsipiriany momba ny vokatra.
Product Overview
Part Number: 3094R-270JS
Manufacturer / Brand: API Delevan
Mombamomba ny vokatra FIXED IND 27NH 1A 50 MOHM SMD
Datasheets: 3094R-270JS.pdf
RoHs Status Lead free / RoHS compliant
Stock Condition 8470 pcs stock
Ship From Hong Kong
Shipment Way DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 8470 pcs
Referans Pri (Ao Etazonia)
650 pcs
Request Quote
  • Qty:
Azafady azafady ny vidin'ny lasibatrareo raha betsaka lavitra noho ireo naseho.
  • Part Number
  • Anaran'ny orinasa
  • Contact Name
  • E-mail
  • Message
Specifications of 3094R-270JS
Part Number 3094R-270JS Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 27NH 1A 50 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS compliant
Quantity Available 8470 pcs Takela-daza 3094R-270JS.pdf
Type - fandeferana ±5%
Package Device Device - Size / Dimension 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm)
fiarovana Unshielded Series 3094R
naoty - Q @ Freq 60 @ 100MHz
Fonosana Tape & Reel (TR) Package / Case 2-SMD
Anarana hafa 3094R-270JS TR 650 Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Tendrombohitra Surface Mount Ny haavon'ny fahitan-tory (MSL) 1 (Unlimited)
Fitaovana - Core Iron Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Inductance Frequency - Test 100MHz Inductance 27nH
Height - Mipetraka (Max) 0.140" (3.56mm) Frequency - Self Resonant 1.3GHz
Detailed Description 27nH Unshielded Inductor 1A 50 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 50 mOhm Max
Current Rating 1A Current - Saturation -