F412R-24LB
Copal ElectronicsCopal Electronics
F412R-24LB Image
Mety ho sary ny sary. Jereo manokana ny tsipiriany momba ny vokatra.
Product Overview
Part Number: F412R-24LB
Manufacturer / Brand: Copal Electronics
Mombamomba ny vokatra FAN AXIAL 41X12.2MM 24VDC WIRE
Datasheets: F412R-24LB.pdf
RoHs Status Lead free / RoHS compliant
Stock Condition 10932 pcs stock
Ship From Hong Kong
Shipment Way DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 10932 pcs
Referans Pri (Ao Etazonia)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
Request Quote
  • Qty:
Azafady azafady ny vidin'ny lasibatrareo raha betsaka lavitra noho ireo naseho.
  • Part Number
  • Anaran'ny orinasa
  • Contact Name
  • E-mail
  • Message
Specifications of F412R-24LB
Part Number F412R-24LB Manufacturer Copal Electronics
Description FAN AXIAL 41X12.2MM 24VDC WIRE Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS compliant
Quantity Available 10932 pcs Takela-daza F412R-24LB.pdf
sakany 12.20mm Weight 0.044 lb (19.96g)
Voltage Range 20.4 ~ 27.6VDC Voltage - Voalamina 24VDC
famaranana 2 Wire Leads Static Pressure 0.059 in H2O (14.7 Pa)
Size / Dimension Square - 41mm L x 41mm H Series F412R
RPM 4200 RPM Power (Watts) 720mW
Anarana hafa 563-1137
F412R24LB
Operating Temperature 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C)
Noise 16.0 dB(A) Ny haavon'ny fahitan-tory (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. - Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Fiarovan-doha - Toetoetra -
Fan Type Tubeaxial Current Rating 0.030A