CDR31BP101BFURAB
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
CDR31BP101BFURAB Image
Mety ho sary ny sary. Jereo manokana ny tsipiriany momba ny vokatra.
Product Overview
Part Number: CDR31BP101BFURAB
Manufacturer / Brand: Electro-Films (EFI) / Vishay
Mombamomba ny vokatra CAP CER 100PF 100V BP 0805
Datasheets: CDR31BP101BFURAB.pdf
RoHs Status Lead free / RoHS compliant
Stock Condition 6565 pcs stock
Ship From Hong Kong
Shipment Way DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 6565 pcs
Request Quote
  • Qty:
Azafady azafady ny vidin'ny lasibatrareo raha betsaka lavitra noho ireo naseho.
  • Part Number
  • Anaran'ny orinasa
  • Contact Name
  • E-mail
  • Message
Specifications of CDR31BP101BFURAB
Part Number CDR31BP101BFURAB Manufacturer Electro-Films (EFI) / Vishay
Description CAP CER 100PF 100V BP 0805 Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS compliant
Quantity Available 6565 pcs Takela-daza CDR31BP101BFURAB.pdf
Voltage - Voalamina 100V fandeferana ±1%
Thickness (Max) 0.051" (1.30mm) Kofehy ny hafanana BP
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Series Military, MIL-PRF-55681, CDR31
naoty - Fonosana Bulk
Package / Case 0805 (2012 Metric) Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Tendrombohitra Surface Mount, MLCC Ny haavon'ny fahitan-tory (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Lead Spacing -
Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Height - Mipetraka (Max) -
Toetoetra - Tsy fetezana R (0.01%)
Detailed Description 100pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 0805 (2012 Metric) Capacitance 100pF
Applications General Purpose
fandefasana
FedexDHLUPSTNT
FANDAHARAN'I AFRI-SALES
Related Tags
Related Products
CDR31BP101BFURAP
CDR31BP101BFURAP
Manufacturers: Electro-Films (EFI) / Vishay
Description: CAP CER 100PF 100V BP 0805
Ao amin'ny staoky: 4620 pcs
Download: CDR31BP101BFURAP.pdf
RFQ
CDR31BP101BFUS
CDR31BP101BFUS
Manufacturers: KEMET
Ao amin'ny staoky: 38564 pcs
Download: CDR31BP101BFUS.pdf
RFQ
CDR31BP101BFUR
CDR31BP101BFUR
Manufacturers: KEMET
Description: CAP CER 100PF 100V 1% BP 0805