RC1KB150K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Mety ho sary ny sary. Jereo manokana ny tsipiriany momba ny vokatra.
Product Overview
Part Number: RC1KB150K
Manufacturer / Brand: Stackpole Electronics, Inc.
Mombamomba ny vokatra RES 150K OHM 1W 10% AXIAL
Datasheets: 1.RC1KB150K.pdf2.RC1KB150K.pdf
RoHs Status Lead free / RoHS compliant
Stock Condition 5703 pcs stock
Ship From Hong Kong
Shipment Way DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 5703 pcs
Request Quote
  • Qty:
Azafady azafady ny vidin'ny lasibatrareo raha betsaka lavitra noho ireo naseho.
  • Part Number
  • Anaran'ny orinasa
  • Contact Name
  • E-mail
  • Message
Specifications of RC1KB150K
Part Number RC1KB150K Manufacturer Stackpole Electronics, Inc.
Description RES 150K OHM 1W 10% AXIAL Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS compliant
Quantity Available 5703 pcs Takela-daza 1.RC1KB150K.pdf2.RC1KB150K.pdf
fandeferana ±10% Kofehy ny hafanana -
Package Device Device Axial Size / Dimension 0.224" Dia x 0.563" L (5.70mm x 14.30mm)
Series RC fanoherana 150 kOhms
Power (Watts) 1W Fonosana Bulk
Package / Case Axial Anarana hafa RC 1 150K 10% A