RGC1206DTC412R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RGC1206DTC412R Image
Mety ho sary ny sary. Jereo manokana ny tsipiriany momba ny vokatra.
Product Overview
Part Number: RGC1206DTC412R
Manufacturer / Brand: Stackpole Electronics, Inc.
Mombamomba ny vokatra RES 412 OHM 0.5% 1/4W 1206
Datasheets: 1.RGC1206DTC412R.pdf2.RGC1206DTC412R.pdf
RoHs Status Lead free / RoHS compliant
Stock Condition 2659947 pcs stock
Ship From Hong Kong
Shipment Way DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 2659947 pcs
Referans Pri (Ao Etazonia)
5000 pcs
Request Quote
  • Qty:
Azafady azafady ny vidin'ny lasibatrareo raha betsaka lavitra noho ireo naseho.
  • Part Number
  • Anaran'ny orinasa
  • Contact Name
  • E-mail
  • Message
Specifications of RGC1206DTC412R
Part Number RGC1206DTC412R Manufacturer Stackpole Electronics, Inc.
Description RES 412 OHM 0.5% 1/4W 1206 Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS compliant
Quantity Available 2659947 pcs Takela-daza 1.RGC1206DTC412R.pdf2.RGC1206DTC412R.pdf
fandeferana ±0.5% Kofehy ny hafanana ±50ppm/°C
Package Device Device 1206 Size / Dimension 0.122" L x 0.061" W (3.10mm x 1.55mm)
Series RGC fanoherana 412 Ohms
Power (Watts) 0.25W, 1/4W Fonosana Tape & Reel (TR)
Package / Case 1206 (3216 Metric) Anarana hafa RGC 1/8 T2 412 0.5% R