RNCF2010DKE412R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Mety ho sary ny sary. Jereo manokana ny tsipiriany momba ny vokatra.
Product Overview
Part Number: RNCF2010DKE412R
Manufacturer / Brand: Stackpole Electronics, Inc.
Mombamomba ny vokatra RES 412 OHM 0.5% 1/3W 2010
Datasheets: 1.RNCF2010DKE412R.pdf2.RNCF2010DKE412R.pdf
RoHs Status Lead free / RoHS compliant
Stock Condition 988620 pcs stock
Ship From Hong Kong
Shipment Way DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 988620 pcs
Referans Pri (Ao Etazonia)
1000 pcs
Request Quote
  • Qty:
Azafady azafady ny vidin'ny lasibatrareo raha betsaka lavitra noho ireo naseho.
  • Part Number
  • Anaran'ny orinasa
  • Contact Name
  • E-mail
  • Message
Specifications of RNCF2010DKE412R
Part Number RNCF2010DKE412R Manufacturer Stackpole Electronics, Inc.
Description RES 412 OHM 0.5% 1/3W 2010 Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS compliant
Quantity Available 988620 pcs Takela-daza 1.RNCF2010DKE412R.pdf2.RNCF2010DKE412R.pdf
fandeferana ±0.5% Kofehy ny hafanana ±25ppm/°C
Package Device Device 2010 Size / Dimension 0.193" L x 0.094" W (4.90mm x 2.40mm)
Series RNCF fanoherana 412 Ohms
Power (Watts) 0.333W, 1/3W Fonosana Tape & Reel (TR)
Package / Case 2010 (5025 Metric) Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Isan'ny famaranana 2 Ny haavon'ny fahitan-tory (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Height - Mipetraka (Max) 0.026" (0.65mm)
Toetoetra Automotive AEC-Q200 Tsy fetezana -
Detailed Description 412 Ohms ±0.5% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film fifehezan Thin Film