DNR30US48
XP PowerXP Power
DNR30US48 Image
Mety ho sary ny sary. Jereo manokana ny tsipiriany momba ny vokatra.
Product Overview
Part Number: DNR30US48
Manufacturer / Brand: XP Power
Mombamomba ny vokatra AC/DC CONVERTER 48V 30W
Datasheets: DNR30US48.pdf
RoHs Status Lead free / RoHS compliant
Stock Condition 2329 pcs stock
Ship From Hong Kong
Shipment Way DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 2329 pcs
Referans Pri (Ao Etazonia)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
Request Quote
  • Qty:
Azafady azafady ny vidin'ny lasibatrareo raha betsaka lavitra noho ireo naseho.
  • Part Number
  • Anaran'ny orinasa
  • Contact Name
  • E-mail
  • Message
Specifications of DNR30US48
Part Number DNR30US48 Manufacturer XP Power
Description AC/DC CONVERTER 48V 30W Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS compliant
Quantity Available 2329 pcs Takela-daza DNR30US48.pdf
Voltage - Output 4 - Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 2 - Voltage - Output 1 48V
Voltage - Isolation 3kV Voltage - Input 90 ~ 264 VAC
Type Enclosed Size / Dimension 4.53" L x 1.59" W x 3.54" H (115.0mm x 40.5mm x 90.0mm)
Series DNR Power (Watts) 30W
Anarana hafa 1470-1100 Operating Temperature -20°C ~ 70°C (With Derating)
Isan'ny output 1 Tendrombohitra DIN Rail
Ny haavon'ny fahitan-tory (MSL) Not Applicable Minimum Load Required No
fahombiazana 86% Detailed Description Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 625mA 90 ~ 264 VAC Input
Current - Output (Max) 625mA fankatoavana CE