MMF204BRC412R
YageoYageo
Yageo
Mety ho sary ny sary. Jereo manokana ny tsipiriany momba ny vokatra.
Product Overview
Part Number: MMF204BRC412R
Manufacturer / Brand: Yageo
Mombamomba ny vokatra RES SMD 0.1% 0.4W MELF
Datasheets: MMF204BRC412R.pdf
RoHs Status Lead free / RoHS compliant
Stock Condition 314914 pcs stock
Ship From Hong Kong
Shipment Way DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 314914 pcs
Referans Pri (Ao Etazonia)
6000 pcs
Request Quote
  • Qty:
Azafady azafady ny vidin'ny lasibatrareo raha betsaka lavitra noho ireo naseho.
  • Part Number
  • Anaran'ny orinasa
  • Contact Name
  • E-mail
  • Message
Specifications of MMF204BRC412R
Part Number MMF204BRC412R Manufacturer Yageo
Description RES SMD 0.1% 0.4W MELF Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS compliant
Quantity Available 314914 pcs Takela-daza MMF204BRC412R.pdf
fandeferana ±0.1% Kofehy ny hafanana ±15ppm/°C
Package Device Device MELF Size / Dimension 0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm)
Series MMF fanoherana 412 Ohms
Power (Watts) 0.4W Fonosana Tape & Reel (TR)
Package / Case MELF, 0204 Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Isan'ny famaranana 2 Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Height - Mipetraka (Max) - Toetoetra -
Tsy fetezana - Detailed Description 412 Ohms ±0.1% 0.4W Chip Resistor MELF, 0204 Metal Film