SCFS10000
Semtech CorporationSemtech Corporation
Semtech Corporation
Mety ho sary ny sary. Jereo manokana ny tsipiriany momba ny vokatra.
Product Overview
Part Number: SCFS10000
Manufacturer / Brand: Semtech
Mombamomba ny vokatra DIODE GEN PURP 10KV 1.5A AXIAL
Datasheets: SCFS10000.pdf
RoHs Status Mitahiry ny lead / RoHS tsy mifanaraka
Stock Condition 332 pcs stock
Ship From Hong Kong
Shipment Way DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 332 pcs
Referans Pri (Ao Etazonia)
25 pcs
Request Quote
  • Qty:
Azafady azafady ny vidin'ny lasibatrareo raha betsaka lavitra noho ireo naseho.
  • Part Number
  • Anaran'ny orinasa
  • Contact Name
  • E-mail
  • Message
Specifications of SCFS10000
Part Number SCFS10000 Manufacturer Semtech Corporation
Description DIODE GEN PURP 10KV 1.5A AXIAL Lead Free Status / RoHS Status Mitahiry ny lead / RoHS tsy mifanaraka
Quantity Available 332 pcs Takela-daza SCFS10000.pdf
Voltage - Peak Reverse (Max) Standard Voltage - Forward (Vf) (Max) @ Raha 1.5A
Voltage - Breakdown - Series -
RoHS Status Bulk Ny Time Recovery (trr) Fast Recovery = 200mA (Io)
Resistance @ Raha, F - Polarization Axial
Tetikasa fampandrosoana - Fifamoivoizana 150ns Tendrombohitra Through Hole
Ny haavon'ny fahitan-tory (MSL) 1 (Unlimited) Manufacturer Part Number SCFS10000
Expanded Description Diode Standard 10000V (10kV) 1.5A Through Hole Diode Configuration 5µA @ 10000V
Description DIODE GEN PURP 10KV 1.5A AXIAL Vahaolana amin'izao fotoana - Vovonan'ny fanodinana @ Vr 19.8V @ 3A
Current - Ordinatera averina (Io) (per diode) 10000V (10kV) Capacitance @ Vr, F -55°C ~ 150°C