SCFS2000
SemtechSemtech
Semtech
Mety ho sary ny sary. Jereo manokana ny tsipiriany momba ny vokatra.
Product Overview
Part Number: SCFS2000
Manufacturer / Brand: Semtech
Mombamomba ny vokatra DIODE GEN PURP 2KV 1.5A AXIAL
Datasheets: SCFS2000.pdf
RoHs Status Mitahiry ny lead / RoHS tsy mifanaraka
Stock Condition 949 pcs stock
Ship From Hong Kong
Shipment Way DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 949 pcs
Referans Pri (Ao Etazonia)
10 pcs
Request Quote
  • Qty:
Azafady azafady ny vidin'ny lasibatrareo raha betsaka lavitra noho ireo naseho.
  • Part Number
  • Anaran'ny orinasa
  • Contact Name
  • E-mail
  • Message
Specifications of SCFS2000
Part Number SCFS2000 Manufacturer Semtech
Description DIODE GEN PURP 2KV 1.5A AXIAL Lead Free Status / RoHS Status Mitahiry ny lead / RoHS tsy mifanaraka
Quantity Available 949 pcs Takela-daza SCFS2000.pdf
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ Raha 5.4V @ 3A Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 2000V
Package Device Device - Speed Fast Recovery = 200mA (Io)
Series - Ny Time Recovery (trr) 150ns
Fonosana Bulk Package / Case Axial
Tetikasa fampandrosoana - Fifamoivoizana -55°C ~ 150°C Tendrombohitra Through Hole
Diode Type Standard Detailed Description Diode Standard 2000V 1.5A Through Hole
Vahaolana amin'izao fotoana - Vovonan'ny fanodinana @ Vr 5µA @ 2000V Current - Ordinatera indraindray (Io) 1.5A