SCFS8000
Semtech CorporationSemtech Corporation
Semtech Corporation
Mety ho sary ny sary. Jereo manokana ny tsipiriany momba ny vokatra.
Product Overview
Part Number: SCFS8000
Manufacturer / Brand: Semtech
Mombamomba ny vokatra DIODE GEN PURP 8KV 500MA AXIAL
Datasheets: SCFS8000.pdf
RoHs Status Mitahiry ny lead / RoHS tsy mifanaraka
Stock Condition 446 pcs stock
Ship From Hong Kong
Shipment Way DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 446 pcs
Referans Pri (Ao Etazonia)
25 pcs
Request Quote
  • Qty:
Azafady azafady ny vidin'ny lasibatrareo raha betsaka lavitra noho ireo naseho.
  • Part Number
  • Anaran'ny orinasa
  • Contact Name
  • E-mail
  • Message
Specifications of SCFS8000
Part Number SCFS8000 Manufacturer Semtech Corporation
Description DIODE GEN PURP 8KV 500MA AXIAL Lead Free Status / RoHS Status Mitahiry ny lead / RoHS tsy mifanaraka
Quantity Available 446 pcs Takela-daza SCFS8000.pdf
Voltage - Peak Reverse (Max) Standard Voltage - Forward (Vf) (Max) @ Raha 500mA
Voltage - Breakdown - Series -
RoHS Status Bulk Ny Time Recovery (trr) Fast Recovery = 200mA (Io)
Resistance @ Raha, F - Polarization Axial
Tetikasa fampandrosoana - Fifamoivoizana 150ns Tendrombohitra Through Hole
Ny haavon'ny fahitan-tory (MSL) 1 (Unlimited) Manufacturer Part Number SCFS8000
Expanded Description Diode Standard 8000V (8kV) 500mA Through Hole Diode Configuration 1µA @ 8000V
Description DIODE GEN PURP 8KV 500MA AXIAL Vahaolana amin'izao fotoana - Vovonan'ny fanodinana @ Vr 16.2V @ 3A
Current - Ordinatera averina (Io) (per diode) 8000V (8kV) Capacitance @ Vr, F -55°C ~ 150°C